Nespoutaný milenec přehled

Nespoutaný milenec
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540816/bmid_nespoutany-milenec.jpg 3 11 11

Podsvětí Chicaga série

< 3. díl

Vím, proč nikdy nechodím na večírky… Viděla jsem ho v oblaku kouře, jako převtělený hřích. Ačkoli byl pokrytý modřinami a právě se s někým porval, nikdy jsem neviděla nic krásnějšího… Ve vlastním zájmu bych se měla od Nerona držet dál. Je to lamač srdcí, živelná pohroma a nepřinesl by mi do života nic dobrého. Je tu ale jeden menší problém: dostala jsem se do problémů s policií a jediný, kdo mě může zachránit, je Nero. Nejsme přátelé a kdyby viděl, jak se topím, nepokusil by se mě vytáhnout. Lepší šanci už ale nedostanu. Nero není hrdina, ale mohl by se stát mým nelítostným milencem. Nespoutaný milenec je divokým a neodolatelným pokračováním série Podsvětí Chicaga. Jedná se o samostatný romantický příběh se šťastným koncem z prostředí mafie. Obsahuje šťavnaté erotické scény a je vhodný pouze pro dospělé čtenáře!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Savage Lover

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nespoutaný milenec. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Fidibus
05.10.2024 3 z 5

(SPOILER) Tenhle díl mi zatím přišel nejslabší. Popelka z autosalonu a mafián Nero jsou spíš pro náctileté, od začátku mi to připadalo naivní a neuvěřitelné. Do toho řeší "nicka" svého otce a bratra spolu se vzpomínkou na matku, má být jako drogová dealerka a donášet, také na Nera. Pro toho je jiná, ač má spoustu dívek, a spojuje je láska k autům. Rodina řeší novou stavební investici a kvůli ní vymyslí Nero loupež, do níž se zapojí i Camille.
Děj je občas akční, do toho nevázané prostředí a samozřejmě sex, ale dle mého tam bylo i dost balastu. Jednou mi asi stačilo.
Na konci 2 kapitoly lákají na další dil: jak se Simone seznámí s Dantem.

Třpytivá, Druhá strana řeky a další knižní novinky (40. týden)

29.09.2024

Kniha Nespoutaný milenec v seznamech