Podzimní dar přehled

Podzimní dar
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543316/bmid_podzimni-dar.jpg 5 5 5

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Podzimní dar. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (4)

Grana.Dina
13.09.2024 5 z 5

Knížku jsem našla na instagramu už v srpnu, ale četla jsem ji rozlítaná, pořád mě někdo rušil, neužila jsem si ji, zůstala jsem jen na povrchu.
Dnes jsem byla v té správné náladě, měla jsem na ten příběh čas a to bylo úplně jiné čtení. Ta knížka je snad živá. Za textem je nádherná síla, ale nevnucuje se. Proto jsem si jí poprvé nevšimla. Jsem na tyhle věci dost citlivá. V příběhu se na několika místech - v součtu by to dalo asi tak maximálně čtyři strany, spíš míň, píše o Bohu, o síle života. Ale je to podáno tak nádherným a respektujícím způsobem k jedinečné cestě každého člověka, že mi to tu knížku velmi obohatilo. I děj příběhu se mi líbil, překvapil. Je mi po dočtení moc hezky. Krásné. Děkuji.

veverka2112
12.09.2024 5 z 5

Také jsem si knížku stáhla. V tomto nevlídném zářijovém týdnu mě opravdu
potěšila. Dýchne na vás pohoda, klid a přejete si zůstat s hlavní hrdinkou
Alex v té krásné přírodě a milými lidmi napořád.
Jak píše autorka - Schovejte se na chvíli do tajemného příběhu o lásce a štěstí.

Piškotek11
04.09.2024 5 z 5

Děkuji Janysce888 za tip, kde knížku stáhnout. Moc se mi líbila. Bylo to zase něco jiného, než obvykle čtu, příběh mě vtáhl, byla jsem napnutá, jak to dopadne. Dotklo se to něčeho v mém srdíčku, na co jsem dávno zapomněla a chybělo mi to. Místy jsem byla docela překvapená vývojem událostí. Po dočtení se mi vůbec nechtělo opouštět atmosféru knížky. Přečtu si ji znovu za pár týdnů, až dorazí podzim a zachumlám se u toho do deky s horkou čokoládou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Podzimní dar v seznamech

Autorovy knížky