Pohádky do postýlky přehled

Pohádky do postýlky
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130322/pohadky-do-postylky-130322.jpg 4 6 6

Přečtěte si před spaním pohádku o svých oblíbených postavičkách z disneyovských filmů! Těší se na vás Bambi a jeho kamarád Dupík, Prasátko s Medvídkem Pú, hodní bubáci z města Monstropolis, korálová rybička Nemo a ještě spousta dalších starých známých, jejíchž veselé příhody vás příjemně naladí na dobrou noc!

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohádky do postýlky. Přihlašte se a napište ho.

Aniday
12.06.2023 5 z 5

milé 8)

1v8na
25.07.2020 5 z 5

Parádní pohádky, úžasné ilustrace. Pohádky jsou dlouhé akorát a dceru zaujaly.
I mě jako rodiči se velmi líbily.

Jitka93
12.03.2020 2 z 5

+ kniha je vázaná, se třpytivým efektem, působí od pohledu velmi lákavě
+ vyšší počet stran, což u knížek určených pro velmi malé děti není obvyklé

- ovšem z hlediska zpracování obsahu vybraných pohádek nás bohužel čekalo velké zklamání, konkrétně se jedná o Lvího krále, srnečka Bambiho a pak také Hledá se Nemo, tyto dětské příběhy mají daleko hezčí pojetí, nicméně v této knize se výtvarným stylem opravdu nepovedly, navíc pohádková sbírka kupodivu obsahuje dost málo obrázků, ( většina z nich je hodně malých, což je skutečně dost překvapující, určeno pro malé chlapečky kteří nebyli až tolik nadšení, nicméně alespoň některé pohádky se doopravdy moc líbily, a tak tento produkt nakonec přeci jen zařazujeme do dětské knihovničky

na doporučení, to ale opravdu není, existují mnohem pěknější knížky pro malé děti

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pohádky do postýlky v seznamech

Walt Disney
americká, 1901 - 1966