Pohádky pro dlouhé večery přehled

Pohádky pro dlouhé večery
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114919/pohadky-pro-dlouhe-vecery-114919.jpg 5 4 4

Pohádky pro dlouhé večery jsou tou pravou knížkou pro chvíle pohody a usínání. Zavedou malé čtenáře za zvířátky do Kouzelného lesa i za dětmi do skutečného světa a prožijí s nimi úžasná dobrodružství.

Pro děti a mládež Pohádky a bajky
Vydáno: , Svojtka & Co

Belles histoires au coin du feu

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohádky pro dlouhé večery. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

verka5083
21.05.2024 5 z 5

Pohádky pro dlouhé večery jsou ideální knížkou pro chvíle pohody a usínání. Zavádí malé čtenáře do Kouzelného lesa plného zvířátek a zároveň do skutečného světa, kde prožívají úžasná dobrodružství. Každý den nabízí nový příběh, což je skvělé jak pro děti, které se těší na nové pohádky před spaním, tak i pro dospělé hledající relaxaci po dlouhém dni.

Osobně mi tato kniha velmi pomohla během zkouškového období, kdy jsem potřebovala vypnout a nechtelo se mi přemýšlet nad složitým dějem. Pohádky jsou jednoduché, avšak originální, což je přesně to, co člověk potřebuje pro relaxaci mysli. Pohádky pro dlouhé večery jsou skvělou volbou nejen pro děti, ale i pro dospělé, kteří hledají únik z každodenního shonu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pohádky pro dlouhé večery v seznamech

Autoři knihy

Alain Jost