Pokladnice podvodů přehled

Pokladnice podvodů
https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99280/pokladnice-podvodu-99280.jpg 2 1 1

Tuto knihu můžete považovat za historickou pokladnici podvodníků, šarlatánů a lhářů. Nebo ji můžete považovat za kachnu: falešnou záminku pro knihu, která nemá žádnou opravdovou hodnotu kromě škodolibé oslavy umění klamu. Některé příběhy možná budete znát. Omlouvám se, že je vyprávím znovu, ale bez nich by žádná sbírka podvodů nebyla úplná. A především, i když se jedná o antologii lží, je každý příběh pravdivý!... celý text

Literatura faktu Historie
Vydáno: , Talpress

Treasury of deception , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pokladnice podvodů. Přihlašte se a napište ho.

tenax
30.06.2017 2 z 5

Soubor všeobecně známých, méně známých i úplně neznámých příběhů podvodníků, lhářů, podrazáků a šarlatánů z celého světa. Každý sám o sobě by se hodil jako článek do novin a časopisů spíš bulvárního typu, ale na knihu je to dost málo. Citelně chybí nějaká obrazová dokumentace, redakční práce asi žádná (neuvěřitelné množství tiskových chyb a překlepů). Čtení na líné nedělní odpoledne bez nároku na soustředění a literární kvalitu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pokladnice podvodů v seznamech