Pokoj v duši přehled

Pokoj v duši
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251231/mid_pokoj-v-dusi-Uou-251231.png 5 4 4

Kniha vam vysvetli ako zit, myslim nieco ako nabozenska filozofia. Kniha je cira, jednoducha. Totiz-nabozenstvo, jeho piliere a krestansky sposob zivota, ponukaju vychodisko z frustracii, nespokojnosti so zivotom, strachu zo smrti, neprirodzeneho hnevu a zloby v sebe. Autor casto spomina Junga, Freuda a ine a doplna o casto zabudany duchovny rozmer. Poprenie osobnej viny, farizejstvo.. clovek sa velmi vzdialil od Boha,vskutku velmi. Clovek je metafyzickou bytostou, stale hladajuc odpoved na poslednu otazku. Fulton.J.Sheen... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Křesťanská akademie Řím

Peace of Soul , 1949

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pokoj v duši. Přihlašte se a napište ho.

lubomirkosom
20.11.2016 5 z 5

myslim ze to je nabozenska filozofia.Totiz-nabozenstvo,jeho piliere a krestansky sposob zivota vskutku ponukaju vychodisko z frustracii,nespokojnosti so zivotom, strachu zo smrti,neprirodzeneho zloby a sklamani..
Autor casto spomina Junga,Freuda a ine a doplna o casto zabudany duchovny rozmer.
poprenie osobnej viny,farizejstvo.. clovek sa velmi vzdialil od Boha,vskutku velmi.
Clovek je metafyzickou bytostou,stale hladajuc odpoved na poslednu otazku.
Fulton.J.Sheen
Knihu som cital v 42roku zivota,myslel som ze uz som uplne veriaci,a ..:) Fulton to zabil,treba to precitat aj ked .. nuti cloveka poznavat zmysel zivota a hodnotu dolezitych veci

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pokoj v duši v seznamech

Fulton John Sheen
americká, 1895 - 1979