Vikingové a věštkyně přehled

Vikingové a věštkyně
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539008/bmid_polarni-zare-vikingove-a-vestkyne.png 4 13 13

Sonja se společně s trollím chlapcem Espenem dostala do světa za polární září, obývaného kouzelnými bytostmi a mluvícími zvířaty. Je to překrásné místo jako stvořené k dobrodružství. Ve vzduchu ale visí nebezpečí a vikingové lační po krvavé pomstě. Spojí proto síly s tajemnou věštkyní,aby s Espenem jednou provždy skoncovali. Když se Sonja ocitne uprostřed závažného konfliktu mezi trolly, viking a mystickým horským lidem, uvědomí si, že se události nevyvíjejí tak, jak si představovala.... celý text

Komiksy Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Pikola

Vikingene og orakelet, 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vikingové a věštkyně. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (3)

Jarmila97
předevčírem 5 z 5

k této knize jsem se dostala úplnou náhodou. A musím říct že mě to velmi překvapilo už jenom tím že to je komiks ale celkově i příběhy byl velmi hezký. myslím že mladším generacím by se tahle ta kniha mohla hodně líbit a jako poslední věc bych chtěla říct že má opravdu nádherné kresby

Varjohukka
01.10.2024 4 z 5

Trošičku slabší než první díl, ale stále dost čtivé a radost pohledět. Su zvědavá kam se příběh bude odebírat dále.

evca7271
09.08.2024 3 z 5

Ilustrace stále krásné,ale obsahově to bylo slabší oproti prvnímu dílů. Na knihu jsme se těšily,ale bohužel nás zklamala.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vikingové a věštkyně v seznamech

v dalších seznamech1x

Malin Falch