Popel Londýna přehled

Popel Londýna
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361715/bmid_popel-londyna-TIK-361715.jpg 4 44 44

Strhující krimi v historických kulisách Londýna. Londýn, 1666. Plameny dosud největšího požáru v historii Londýna zachvátily katedrálu sv. Pavla a odkrývají tajemství, která měla zůstat skrytá. Uprostřed chaosu nalézáme mrtvolu muže se svázanýma rukama za zády a bodnými ranami na krku. Jak ale najít vraha, když většina obyvatel sama bojuje o přežití? Všemu přihlíží James Marwood, syn odsouzeného zrádce a neochotný vládní informátor, který je donucen pachatele najít. Marwood je brzy vehnán do mimořádného nebezpečí, ale i náruče záhadné mladé ženy, kterou před plameny zachránil. Řádění vraha však ještě není u konce a další oběť na sebe nenechá dlouho čekat. Andrew Taylor je nejuznávanějším britským autorem žánru historické krimi.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Popel Londýna. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (10)

evickakyticka
11.06.2023 3 z 5

Oddychovka, u které moc nemusíte přemýšlet. Historické detektivky mám ráda, hlavně, když je prostředí hezky popsané a postavy sympatické. Hodnotím třemi hvězdami.

richard7959
10.08.2022

Scotland Yard, založený v roce 1829, vyšetřuje vraždu v Londýně už v roce 1666 a ještě k tomu v City, kde Metropolitní policie neměla nikdy v historii Anglie žádnou pravomoc? Nedělá tohle z historického románu spíš historickou sci-fi?

marvarid
20.11.2020 4 z 5

Odpočinková, příjemná, kniha. Uhlazené vyprávění. Žádné extravagance, nic nechutného. Za pár dní přečteno. Takže jsem spokojená, přesně tohle jsem od dalšího historického románu AT čekala a čas strávený s knihou jsem si užila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Popel Londýna v seznamech

v Právě čtených1x