Posedlost přehled

Posedlost
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482039/bmid_posedlost-Dp6-482039.jpeg 4 217 217

Bratři Steelové série

Vášnivý vztah mladé právničky Jade Robertsové a rančera Talona Steela, bratra její nejlepší kamarádky, se rychle rozvíjí ve skutečnou lásku. Všechno se ale komplikuje tím, že Talon stále bojuje se svými vnitřními démony, kteří ho pronásledují už od dětství. Tehdy se stal obětí zločinu a on i jeho bratři tyto události dosud tají před celým světem. Mužovy vnitřní problémy opakovaně způsobují, že extatickou vášeň, kterou zažívá s Jade, střídají hluboké propady, střety a nedorozumění. Talon tedy začíná zvolna chápat, že se s pomocí svých blízkých a terapeutky musí znovu otevřít bolestným traumatům své minulosti a konečně se s nimi vyrovnat. To je ale pro něj neuvěřitelně těžké. Jadein šéf ji pověřuje pátráním v minulosti Steelových, a usnadní jí tím odhalování temných tajemství jejich rodiny. Otázek je však stále víc než odpovědí. Jak a proč zemřela Talonova matka? Kdo ve skutečnosti byli jeho únosci? A co přesně se před pětadvaceti lety stalo?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Red

Obsession, 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Posedlost. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (40)

terezaterka2000
29.07.2024 5 z 5

(SPOILER) Druhý díl mi nepřišel ani o trochu slabší než první díl. Naopak. Se sérii jsem zatím mile překvapena a jsem docela nadšená.
Jade se vrhá do případu Talona, chce zjistit, co má tedy za problém a rozlousknout tajemství kolem jeho rodiny.
Talon se začíná pomalu otevírat jak bratrům, Jade, tak hlavně jeho psychiatričce.
Chce se v životě posunout dál, ale také by rád našel jeho únosce.
Příběh se nám trochu zamotává a začíná to být docela napínavé.
Do toho je v knize opět plno emocí a erotické scény.
Opět mohu jedině doporučit.

K@čka
19.05.2024 5 z 5

Stejně jako první díl čtivá knížka, drsná "romanťárna" s příměsí erotiky.

MAU256
05.04.2024 4 z 5

Teď nadešel okamžik pravdy. Čas zúčtování. Čas, abych se ze všeho vyzpovídal.

Už si začínám na rodinu Steelových zvykat, mají spousty tajemství, která se začínají pomalu odkrývat. Talon díky Jade začíná bořit hradby, které si kolem sebe vystavil, začíná se otevírat nejen bratrům, ale vrací se i k dr. Carmichaelové. No a jako vždy, velice otevřený konec, který vás nutí sáhnout po dalším pokračování.

Knižní novinky (34. týden)

23.08.2021

Kniha Posedlost v seznamech