Poslední deník Květy Fialové přehled

Poslední deník Květy Fialové
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414658/bmid_posledni-denik-kvety-fialove-Gaj-414658.jpg 4 58 58

Květa Fialová. Pro některé charismatická dáma se zvláštním tajemstvím v očích, pro jiné jízlivá komentátorka s kousavým humorem, pro další pokorná žena, se kterou se život nemazlil a ona přesto dokázala stárnout s elegancí a noblesou. Co z toho je vlastně pravda? Jaká byla jedna z nejoblíbenějších českých hereček ve skutečnosti? Herec Josef Kubáník prožil v bezprostřední blízkosti Květy Fialové čas od září 2008 až do jejího odchodu o devět let později. Měl možnost poznat ji velmi zblízka, stali se přáteli i zpovědníky. A o tom, co nikomu neřekla, co nosila v sobě až do posledních dnů, ale nechtěla si to s sebou odnést na věčnost, vypráví tato kniha.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední deník Květy Fialové. Přihlašte se a napište ho.

kob
21.05.2024 5 z 5

Věřím, že "to pořád trvá" a že si autor se svou přítelkyní na nebesích často povídá. Čtení druhé části pro mě bylo velmi náročné a schválně jsem zpomalovala, abych to přesmutné finále ještě oddálila...
Pokračovat v deníku byl úžasný nápad a ani si nechci představovat, jak moc to bylo pro pana Kubáníka náročné.
Děkuji za důkaz, že byla moje oblíbená herečka do poslední chvíle obklopená svými blízkými a obrovským množstvím lásky. Smekám před tou velkou obětavostí a péčí. Myslím, že Poslední deník Květy Fialové už mi zůstane v hlavě napořád.

perpe2a
12.08.2022 4 z 5

První půlka fajn, druhá už moc smutná.

DennisMoore
18.06.2022 4 z 5

Ze druhé poloviny knihy, tedy z onoho posledního deníku, jsem trochu rozpačitý. Patřím k těm, kteří si myslí, že nebylo třeba zaznamenávat úplně vše, ale zároveň vím, proč to Josef Kubáník dělal. Nemůžu se ale přenést přes to vyřizování účtů s personálem léčebny, bulvárem, přítelkyní (?) Janou a dalšími, kteří se na Květu Fialovou nalepili a pokoušeli si přilepšit. Květa Fialová, taková, jakou nám představila první polovina knihy, by si s nimi účty nikdy nevyřizovala - mávla by nad nimi rukou a myslela si své. Josef Kubáník to nedovedl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poslední deník Květy Fialové v seznamech

v Právě čtených3x