Poslední přípitek přehled

Poslední přípitek
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216998/bmid_posledni-pripitek-AIv-216998.jpg 4 133 133

Stará energická majitelka vinařské společnosti v Kalifornii hodlá oslavit sté výročí činnosti spojením se stejně známou firmou v sousedství a na oslavu obou událostí připravuje rozsáhlou reklamní kampaň. Šokující dvojitá vražda staví rodinu před nedůvěru zákazníků, když se ukáže, že jedna z obětí byla otrávena jejich proslaveným vínem. Dochází k rozsáhlému pátrání, na němž se podílejí všichni rodinní příslušníci a dělají všechno možné, aby jméno své společnosti očistili. Zároveň každý z nich právě v této době řeší své soukromé záležitosti a citové zmatky.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Villa, 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední přípitek. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (14)

vikimi
08.07.2024 5 z 5

(SPOILER) Příjemné čtení se spoustou postav a jejich zajímavým životem. Příběhy s vínem a vinicemi se čtou pěkně. Trošku mi to přišlo jako taková krátká sága. Detektivní zápletka byla snadno rozluštitelná, ale přesto dobrá, protože se tam toho stalo tolik.
Tušila jsem, že Helena nebude tak čistá, jak se prezentovala. Mám radost, že jsem měla správné tušení.

Děkuji za knihu a hezký příběh.

Kamčučák
01.11.2022 3 z 5

Velmi příjemná oddychovka. Romantika s detektivkou v jednom. A ještě k tomu slunečné kalifornské prostředí s vínem. Doporučuji.

cukrovka
14.09.2020 5 z 5

Autorka umí čtenáře zaujmout a ani tady nezklamala. Čtivá romantika s krimi zápletkou. V příběhu se také dozvíme něco málo z pěstování vína.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poslední přípitek v seznamech

v Právě čtených1x