Poslední svobodný miliardář přehled

Poslední svobodný miliardář
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/530341/bmid_posledni-svobodny-miliardar-65a6e168367e1.jpg 4 185 185

Je to dědic multimiliardového impéria. Příšerný mrzout a škarohlíd. Největší vlk samotář pod sluncem. Misantrop je pro něj slabé slovo. Můj nový „přítel“ je chladný, odtažitý a své srdce si ostražitě chrání. A zároveň je nejlepší partií století. Aspoň soudě dle jeho bankovního účtu. Můj úkol je jasný. Udržet všechny vdavekchtivé nápadnice a intrikánské příbuzné daleko od Hayese Rutherforda, nevrlého dědice filmového impéria. A on mi na oplátku nezničí život kvůli jednomu malému nedorozumění.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

The Last Eligible Billionaire , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední svobodný miliardář. Přihlašte se a napište ho.

pollyn
18.06.2024 2 z 5

Nebýt příjemného humoru a psa tak se snad kniha (jak ovšem napovídá název) vůbec ničím neliší od dalších knih svého žánru. Možná ještě tím, že přišla tak deset, patnáct let s křížkem po funuse, protože tohle všechno už někde bylo - akorát dřív stačilo být posledním svobodným nabručeným milionářem :)

Peprmintka
18.06.2024 4 z 5

Aneb když Bridget Jones potkala Christiana Greye, kterému stačí normální
sex a jeho příbuzní si myslí, že jsou britská královská rodina.
Těch chyb a překlepů! Ne jen tak trochu, ale co tři strany chybí, přebývá, opakuje se slovo, špatné skloňování. Tohle nechápu, jak může někdo pustit ven.
Překvapilo mě kolikrát je v knize zmíněno, zda je někdo bílé nebo tmavé/černé barvy kůže. Na to, že je to nová a americká kniha. U hlavních hrdinů samozřejmě nic, ale u ostatních postav, snad u každé.
Až někde za půlkou mi došlo to se záložkou. To chválím koho to napadlo, hezký detail.
Teď to asi zní, že se mi kniha nelíbila. Naopak bylo to skvělé oddechové, nenáročné čtení. Pouze 1,5 erotické scény a ještě bych řekla, že decentní. Scény se psem vtipné, ale doma bych ho nechtěla. A co je největší plus a dává tomu milion hvězdiček navíc, tak že hlavní hrdina byl normální chlap, žádný potetovaný nabušený mafián.

astra3
12.04.2024 5 z 5

Milé, nereálné, místy vtipné. Mohlo to být kratší. Tábor byl příliš ...

Žebříček 10 nejčtenějších knih (leden)

15.01.2024

Ostrov tajemství, Hra na schovávanou a další knižní novinky (3. týden)

14.01.2024

Kniha Poslední svobodný miliardář v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech2x