Pošta pro tebe - Příběhy, které vás pohladí na duši přehled

Pošta pro tebe - Příběhy, které vás pohladí na duši
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31148/posta-pro-tebe-pribehy-ktere-vas-po-PUT-31148.jpg 4 9 9

Tato kniha přináší ty nejsilnější příběhy, které se v cyklu Pošta pro tebe objevily. Měla by být záznamem osudových situací a setkání. Měla by být záznamem životních osudů. Měla by být inspirací i posilou. Měla by zachytit radost ze shledání i drsná odmítnutí. Ovšem především by tato kniha měla vyprávět příběhy, který se mohou stát komukoli z nás. Měla by zobrazovat cestu vedoucí od prvního dopisu až do televizního finále. A měla by zachycovat především emoce. To vše doplněno fotografiemi, jež však nemají pouze ilustrační charakter, ale jsou nedílnou součástí každého příběhu..... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pošta pro tebe - Příběhy, které vás pohladí na duši. Přihlašte se a napište ho.

evca7271
27.03.2024 4 z 5

Kniha je pěkně napsaná. Některé příběhy jsou šťastné a některé jsou bohužel smutné. Kniha se mě moc líbila.

Kopretina
13.05.2022 3 z 5

Lidské příběhy z Pošty pro tebe. Někdy těžké jindy úsměvné jindy dojemné.

Kubíííína
05.11.2013 5 z 5

Skvělá a poučná kniha o lidských příbězích, které napsal sám život a které může prožít úplně každý.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pošta pro tebe - Příběhy, které vás pohladí na duši v seznamech

Autorovy knížky