Postel přehled

Postel
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212619/mid_postel-212619.jpg 3 109 109

Výstřední hrdina Malcolm odmítá vše rutinní a zdánlivě všední. V den jeho 25. narozenin se v něm něco definitivně zlomí a rozhodne se už nikdy nevstát z postele. A jeho tělo začíná tloustnout a tloustnout.

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Jota

Bed , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Postel. Přihlašte se a napište ho.

pige
06.02.2023 5 z 5

Knihu jsem si vybrala podle názvu a čekala jsem oddechový román s typickou zápletkou milostného trojúhelníku. Velký omyl.

Ponurý román o životních snech a nenaplněné touze. O snaze nedělat, co se od daného jedince očekává, přesto nakonec naplnit předepsané vzorce společností.

Zvláštní prolínání vyprávění s retrospektivou, která dokresluje dávno zmiňované okolností či části příběhu. Nakonec do sebe vše zapadá.

Až mrazí z toho, jak jedna hlavní postava je stavěná na piedestal, přestože nic nedokázala, kdežto druhá, úspěšnější, je přehlížena. Takže neznáme ani její křestní jméno.

killy
04.09.2021 5 z 5

Netradičně psaný pohled na vztahy v rodině poznamenané jedním neposlušným synem. Kdo z nás nemá v rodině tuhle černou ovci, co dělá stále jen problémy a vysává peníze a energii ze všech okolo sebe? Malcolm měl dostat vařečkou už jako malý kluk. Kniha obsahuje dost drastické pasáže ohledně vzhledu a velmi smutné až deprimujici momenty. Líbí se mi, že knihu vypráví vedlejší postava,zakousla jsem se a zhltla během víkendu.

lenka6751
30.04.2021 5 z 5

Kniha mne zaujala a dobře se četla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Postel v seznamech

v Právě čtených1x