Povídání o pejskovi a kočičce přehled

Povídání o pejskovi a kočičce
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456659/bmid_povidani-o-pejskovi-a-kocicce-8Mj-456659.jpg 5 2909 2909

O pejskovi a kočičce série

Jak spolu hospodařili a ještě o všelijakých jiných věcech. Veselá vyprávění o dvou nerozlučných kamarádech, která potěšila již několik generací čtenářů. Povídání o tom, jak pejsek a kočička myli podlahu, jak pekli dort nebo o tom, jak si pejsek roztrhl kalhoty a kočička mu je zašila dešťovkou, si čítávali už prarodiče dnešních dětí. Autorův laskavý humor, kterým si bere na mušku drobné dětské nectnosti, jeho vcítění do dětského myšlení a krásný vroucný jazyk tvoří tuto milou knížku nesmrtelnou.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Povídání o pejskovi a kočičce. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (331)

Pasadenka
16.10.2024 4 z 5

Hodnotit knížku, které v sobě nese část národní identity je ošemetné. Příběhy jsou notoricky známé, k nim asi není moc co říkat. Takto zpětně oceňuji, že v příbězích vystupuje i sám autor, stejně jako u mého milovaného Pooha. Ten je však v mnoha ohledech drsnější a dospělejší.

Asi jedinou poznámku a mám a ta je stranou laskavosti. Příběhy, postavy a samotné vyprávění je psané opravdu laskavým jazykem pro malé čtenáře a nevím, zda dětské knížky už o laskavého ducha přišli, no musím přiznat, že tato ne a je jako pohlazení po srdíčku.

Uma
14.09.2024 5 z 5

Nádherná povídka pro malé děti.

Pierette
05.09.2024 5 z 5

Knížka našeho mládí se moc líbila naší dcerce, humor p. Čapka je prostě neskutečný a baví mladé i staré.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Povídání o pejskovi a kočičce v seznamech

v Právě čtených14x
v Přečtených4 693x