Povolené ztráty přehled

Povolené ztráty https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405704/mid_povolene-ztraty-O85-405704.jpg 4 124 124

Onen osudný večer byla pro Simone návštěva kina s kamarádkou lékem na zlomené srdce. Pro Reeda jen další přivýdělek na brigádě. V tom zazněly výstřely. Na zemi zůstaly ležet desítky nevinných lidí. Časem začne Simone s Reedem spojovat více než jen krutý okamžik, který přežili. A zatímco se oba léčí z hrůz a oddávají vzájemnému citu, vyčkává vrah na ten správný čas, aby znovu zaútočil. A Simone stojí na nejvyšší příčce plánu jeho pomsty... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Shelter in Place , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Povolené ztráty. Přihlašte se a napište ho.

zuziV
10.05.2024 3 z 5

Kdyby se příběh po cca 150 stranách nerozvinul jakž-takž, tak knížku odložím. Stejně hodnotím jako slabší průměr. Předvídatelné již od samého začátku. Kdyby zůstala alespoň identita hlavní záporáčky neprozrazena hned v počátku, nebo by byl nějaký nečekaný zvrat, bylo by to fajn, ale nic takového se nekonalo. Bohužel.

WaN635
17.07.2023 5 z 5

Po dlouhé době kniha NR, která mě naplno uspokojila. Emoční kolotoč na začátku mě celkem rozsekal.
Kniha i přes svou tloušťku nenudí ani chvilku, stránky utíkají jako splašené. Hlavní záporná postava, byla opravdu odporně zvrácená.
Jak jsme u Nory zvyklý, spojila romantiku s napětím a tady to celkem všechno hezky sedlo.

Tamirai
15.04.2023 4 z 5

Veľmi sa mi páčila aj táto knižka od Nory. Už som nejaké prečítala, tie jej romantické thrillery a toto spojenie ma baví. Oddýchla som si a prežila s hrdinami niekoľko fajn rokov. Miestami bola kniha naozaj napínavá a dej odsýpal poriadne rýchlo. Určite odporúčam ako skvelú voľbu na oddych :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Povolené ztráty v seznamech

v Právě čtených5x