Praktická homeopatie - Využití dvanácti biochemických solí přehled

Praktická homeopatie - Využití dvanácti biochemických solí
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355931/bmid_prakticka-homeopatie-vyuziti-dvanac-h37-355931.jpg 3 4 4

Doktor Wilhelm Heinrich Schüssler (1821–1898) zjistil, že při léčbě nemocí je podání malých dávek minerálních látek potřebné pro chemicko-fyziologickou rovnováhu organismu. Vyslovil geniální myšlenku, že ředěné a dynamizované roztoky – látky v iontové formě – jsou buňkami lépe asimilovány. Jsou-li to fyziologické látky, mohou se snadno zapojit do metabolického cyklu. Absorpce je zaručena, protože buňka neodmítá látky tělu vlastní. To zcela odpovídá modernímu pojetí klinické homeopatie i fyziologie. Biochemické tkáňové soli, jak tyto látky nazval sám Schüssler, působí jako synergičtí činitelé v kombinaci s jinými chemickými látkami v těle. Obnovují, revitalizují a přeměňují látky přijaté ze vzduchu a potravou v biotickou energii. Jsou zásadní součástí životních procesů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Praktická homeopatie - Využití dvanácti biochemických solí. Přihlašte se a napište ho.

čarodějka333
31.12.2019 5 z 5

Jedna ze 2 knih v českém jazyce, která je opravdu co platná pro praktické použití Schuesslerových tkáňových solí.
Není to hezké, takto napsat, ale ostatní autoři (povětšinou homeopaté) problematiku SS chápou úplně jinak, než původní objevitel biochemických tkáňových solí, a proto se velmi často v laické veřejnosti soli používají špatně indikované a dávkované - tudíž podle pacientů "nepůsobí". A i v této útlé knížečce je nutno velmi vybírat a konfrontovat se závěry německých autorů, ale i tak doporučuji, poud někdo chce relevantní info v českém jazyce.
Zbytek vhodné literatury je k sehnání pouze v němčině.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Praktická homeopatie - Využití dvanácti biochemických solí v seznamech

2016  65%Praktická homeopatie - Využití dvanácti biochemických solí