Praktický průvodce očními chorobami přehled

Praktický průvodce očními chorobami
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408099/bmid_prakticky-pruvodce-ocnimi-chorobami-2iv-408099.jpg 5 1 1

Zrakem se zabývají nejen oční lékaři, ale v rámci prevence i praktičtí lékaři pro děti a dorost a praktičtí lékaři pro dospělé, internisté a další specialisté a rovněž nelékařské obory. Autorka, oční lékařka, si dala za cíl sepsat praktického průvodce po nejčastějších očních vadách pro pacienty, zvolila k tomu formu otázek a odpovědí na časté dotazy z oftalmologických ambulancí. Kniha je určena pro oční lékaře a praktické lékaře k usnadnění jejich komunikace s pacienty. Autorka věří, že čtenářům nabízí publikaci, která bude široce používaná v každodenním životě i praxi, ulehčí práci lékařům a bude pomocí pro laickou veřejnost při řešení očních obtíží.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Praktický průvodce očními chorobami. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Olous1
02.12.2019 5 z 5

Pro mě velmi důležitá kniha, neboť mám závažnou oční vadu.Tato kniha je opravdu dobře napsána. I úplný laik bude rozumět popisu všech vad očí ,a následně jejich operací.Doporučuji všem kdo má brýle. Jsou zde opravdu důležité rady.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Praktický průvodce očními chorobami v seznamech

Autorovy knížky

2019  100%Praktický průvodce očními chorobami