Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih přehled

Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502743/bmid_pratele-lasky-a-ten-ohromny-prusvih-PVv-502743.png 4 917 917

Hvězda oblíbeného seriálu Přátelé nás ve svém otevřeném, vtipném a nesmlouvavě upřímném životopise zavede nejen do zákulisí natáčení legendárního sitcomu, ale i vlastního boje se závislostí. Matthew Perry nechává ve svém výjimečném životním příběhu čtenáře nahlédnout do nahrávacího studia nejúspěšnějšího komediálního seriálu všech dob a zároveň se otevřeně svěřuje se svým bojem se závislostí. Jedinečným stylem, s bezmeznou upřímností a svým typickým humorem barvitě líčí podrobnosti z celoživotního zápasu se zdravotními problémy a odhaluje, co k nim přivedlo člověka, kterému alespoň na první pohled nemůže v životě nic chybět. Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih je nezapomenutelný osobní příběh, ve kterém autor sdílí nejintimnější podrobnosti o ztracené lásce, o nejtemnějších hodinách svého života a o těch nejlepších přátelích. Neotřesitelně upřímná, dojemná a zároveň vtipná – autobiografie, na kterou nejen fanoušci seriálu Přátelé netrpělivě čekali.... celý text

Literatura světová Biografie a memoáry Umění
Vydáno: , Bourdon

Friends, Lovers and the Big Terrible Thing , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih. Přihlašte se a napište ho.

LeHor
předevčírem 5 z 5

Hezký chlap, dostal od života naloženo. Kdo to nezažil, nepochopí.
R.I.P.

Lenndy
20.05.2024 3 z 5

Zajímavé.Netušila jsem,že měl takové problémy.

veronika0382
19.05.2024 5 z 5

(SPOILER) Před týdnem jsem dočetla tuto knihu a stále na ni myslim. Na Mattyho, na jeho osud. Kdo mě sledujete, víte, že jsem si knihu chtěla přečist hned jak vyšla. Bohužel se na ni dostalo až po jeho smrti.
Matthew Perry měl těžke dětstvi a traumata z něj si nesl do dospělosti, diky tomu zacal holdovat alkoholu, později opiatum, zničil si zdraví. Ale zároveň byl Chandler. Opravdu byl jako on,a jak sam rikal, role Chandlera byla napsana podle nej. Take se schovával za vtípky a z vážnych či trapných situaci vybruslil vždy nějakou hláškou. Jenže Chandler doma potaji nepil a nebral pětapadesát Vicodinů denne a nebyl sám. Občas mě v knize štval, jak nedokázal abstinovat a vydržet. Ale hlavně mi ho bylo strašně lito. Je to smutná autobiografie. Poslední roky abstinoval a snažil se pomáhat. A já se ptám proč se to muselo stát? V poslední kapitole své knihy píše o Batmanovi, jak vysílá signály, když se něco děje. On byl Mattman. A tyden před svou smrtí vydal na svem instagramovem učtu tolik signalu, proseb o pomoc? Ne
Někteří to tam píší. To si toho nikdo z jeho blizkych nevšiml? Je to fakt do očí bijící, něco se dělo. Nejdřiv samé příspěvky okolo knihy a pak série Batmanovskych signalu. A poslední ve vířivce... Kéž bychom ty signály videli dřív. Kéž bychom je pochopili přesně. Už se nikdo nedozví jak to bylo, co nám chtěl říct. Je to strašně smutné.
Hodně lidem jsi pomohl, celý svět tě miloval. Snad jsi tam konečně šťastný. REST IN PEACE dear Matty

Žebříček nejprodávanějších knih (2. týden)

17.01.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (1. týden)

11.01.2024

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

"Závislost je jako Joker. Nechce nic jiného, než aby celý svět pohltily plameny."

Ocenění knihy (1)

2022 - Český bestseller (Biografie)

Kniha Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih v seznamech

v Právě čtených80x
v Přečtených1 261x
v dalších seznamech17x

životopisy, biografie tajemství herci závislosti

Autorovy knížky

Matthew Perry