Pražská okénka přehled

Pražská okénka
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497887/bmid_prazska-okenka-qUB-497887.jpg 4 6 6

Pražské okénko Stanislavy Jarolímkové na portálu Praha křížem krážem již déle než rok nabízí zajímavosti z pražských ulic, náměstí a zákoutí a autorka se nyní rozhodla vytvořit i knižní verzi. Obohatila ji o další témata a podrobnosti, které literatura běžně nenabízí. Dozvíte se tak například, kde se nacházelo první Maroldovo panoráma, jakou roli hrál podstavec Bruncvíkovy sochy, kde a proč se v Praze málem utopil František Křižík, odkdy má Pražský hrad výtah se stropem potaženým kůžemi ještěrů a celou řadu dalších pozoruhodností, které zpestří zážitek všem, kteří si o Praze nejen rádi čtou, ale se stejnou chutí se ji vydávají i objevovat na vlastní oči. V tom jim pomohou i unikátní fotografie a ilustrace.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pražská okénka. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

pajamat
24.09.2022

Velmi zajímavá kniha plná zajímavých skutečností, bohužel neuvěřitelné množství chyb jak v datech tak například chyby v odkazech na obrazovou přílohu nebo chyby pravopisné. Vypadá to, jako by ta kniha neprošla žádnou korekturou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pražská okénka v seznamech

v dalších seznamech1x