Pred oltárom přehled
Lucy Maud Montgomery

Hovorí sa, že pocit, aký majú mladé ženy, keď stoja pred oltárom, a zároveň na prahu nového života je neopakovateľný. Príbeh s hlbokým zmyslom pre psychológiu a samozrejme aj so zmyslom pre humor.
Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: 1998 , Mladé letáOriginální název:
At the Altar: Matrimonial Tales, 1994
více info...
Můj komentář
Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pred oltárom. Přihlašte se a napište ho.
Nové komentáře (2)

23.09.2019

Kniha obsahuje krátké povídky, které se točí kolem tématu vyslyšené nabídky k sňatku. Povídky se četly lehce a nešetřily humorem. Dobrá kniha.
Související novinky (0)
Zatím zde není žádná související novinka.
Citáty z knihy (0)
Zatím zde není žádný citát z knihy.
Kniha Pred oltárom v seznamech
v Přečtených | 20x |
ve Čtenářské výzvě | 1x |
v Doporučených | 2x |
v Mé knihovně | 10x |
v Chystám se číst | 2x |
v Chci si koupit | 4x |
(tato data se aktualizují 1x za hodinu.)
Část díla
![]() |
Ako by to nazvala teta Marcella 1935 |
![]() |
Ako si získať Annu 1899 |
![]() |
Bessine vohľady 1906 |
![]() |
Domov slečny Cordelie 1903 |
![]() |
Dvojčatá a svadba 1908 |
Autorovy další knížky
1993 | ![]() |
2019 | ![]() |
1995 | ![]() |
1994 | ![]() |
1995 | ![]() |
Som úprimne vďačná Bohu za dar života a talent tejto autorky. Jej láskavý a neraz humorný pohľad na svet si ma získal už pri azda jej najznámejšom diele, a v priebehu nasledujúcich rokov si určite rada prečítam i ďalšie jej knihy.
Konkrétne túto som si vybrala pre jej tematiku – nie tak dávno som sama bola nevesta, okrem toho som mala chuť dávkovať si medzi detektívkami niečo milé a nežné. Stalo sa; knihu som tak síce čítala skoro mesiac, dôležitejšie však je, že mi viackrát vyčarila úsmev na tvári, potešila moju romantickú stránku a pri viacerých poviedkach som si vravela, že by som si ich rada prečítala aj vo forme románu.