Překlepy a nedoklepy přehled

Překlepy a nedoklepy
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220541/mid_preklepy-a-nedoklepy-fpZ-220541.jpg 5 4 4

Hrátky se slovy a slovíčky, aforismy, kvizy, hádanky, doplňovačky i všemožně zapeklité otázky, doprovázené humornými i poetickými verši – pro zábavu, přemýšlení i pro tvořivou práci. Knížka je pestrá a veselá, úkoly jsou snazší i náročnější, ale čtenář nemusí mít obavy – na konci knihy (bude-li chtít) najde rozluštění. Ověří si svůj důvtip i logické uvažování. Nikdo přece není tak chytrý, aby nemohl být ještě chytřejší! Kniha vychází k 90. narozeninám autora.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Překlepy a nedoklepy. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

broskev28
01.09.2019 4 z 5

Začíná nový školní rok a já jsem v knížce Jiřího Havla našla spoustu inspirace a skvělých nápadů. Ilustrace Jindřicha Kovaříka se mi zase až tak nejeví, ale v tomto případě mi to nevadí - důležitý je nápad, a ten je skoro vždy skvělý! Tady je jen taková malá ochutnávka:
JAN ÁMOS KOMENSKÝ: Stařičký kantor myslí na něj s pláčem - ze školy hrou jsou hrátky s počítačem.
STŘEDNÍK: Už si nevzpomíná na svůj vznik a připadá si jako výstředník.
KŘIVOKLÁT: Není pravda, že se klátím. Stojím pevně. Tedy zatím . . .
PRAŽSKÝ HRAD: S rozhlednou si, když je hezky, posíláme esemesky.
AMPLION: Co by se z něj mohlo stát, kdyby zazářil a přestal řvát?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Překlepy a nedoklepy v seznamech