Prezidentky. Nadměrečnost, nadbytečné: deforma. Lidumor aneb má játra beze smyslu přehled

https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78333/mid_prezidentky-nadmerecnost-nadbytecne-YYf-78333.png 4 4 4

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prezidentky. Nadměrečnost, nadbytečné: deforma. Lidumor aneb má játra beze smyslu. Přihlašte se a napište ho.

dav110
04.03.2018 4 z 5

Schwabovština vládne. Od přečtení je mým velkým snem spatřit jednou "na prknech, která znamenají svět" Prezidentky (kdysi ji hráli u nás v Ostravě u Bezručů, mrzí mě, že jsem ji nestihl), hru s podtitulem fekální drama, kterýžto podtitul nejpřesněji vyjadřuje podstatu této hry, na které snad není nic pěkného, žádné světlo na konci tunelu. Vlastně ne, kecám! Nebudu zastírat, že jsem si zamiloval prostoduchou, leč nevinnou (neboť jím patří království Jeho) Mariánku. Kdybych měl tu šanci někoho z pokřiveného universa Wernera Schwaba zachránit, bezpochyby by to byla Mariánka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prezidentky. Nadměrečnost, nadbytečné: deforma. Lidumor aneb má játra beze smyslu v seznamech

Werner Schwab
rakouská, 1958 - 1994
1998  85%Prezidentky. Nadměrečnost, nadbytečné: deforma. Lidumor aneb má játra beze smyslu
2003  80%Projekt Bouda