Príbeh čarodejníctva přehled

Príbeh čarodejníctva
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539553/bmid_pribeh-carodejnictva.jpg 4 72 72

Příběh magie série

Len čo Brystal a jej priatelia zachránili svet pred Snehovou kráľovnou a dosiahli, že mágia prestala byť nezákonná, čaká na nich ďalšia ťažká úloha. V magickej akadémii sa objaví tajomná čarodejnica, ktorá za svojím okúzľujúcim úsmevom skrýva temné úmysly. Na lep jej, bohužiaľ, skočí aj Lucy. Navyše prastarý klan známy ako Bratstvo spravodlivých získava stále viac priaznivcov, ktorým ide o jediné: navždy vyhladiť mágiu a všetko, čo s ňou súvisí, v prvom rade Brystal...... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

A Tale of Witchcraft... , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Príbeh čarodejníctva. Přihlašte se a napište ho.

Grace_Foster
16.03.2024 odpad!

Hned jak se mi kniha dostala do rukou věděla jsem, že je s ní něco blbě. A ano nemýlila jsem se. Stačilo mi 50 protrpěných minut u téhle pomalu táhnoucí se nudné knihy, abych to vzdala a projela děj očima; to nebyl dobrý nápad, protože jestli byl začátek špatný, tak ve srovnání s ostatními částmi knihy to bylo nic. Ano, zase mám problém s překladem, protože se mi nelíbí říkat někomu např "Ahoj Sedmý jak se máš?" to je nonsense. No, kdybych to projíždění očima nevzdala, tak už na této planetě nejsem.

Jarmila97
20.02.2024 5 z 5

tahle ta kniha se mi hrozně líbila už po předchozí sérii ze mě příběhu která mě velmi zaujala mě i tato série knih opravdu chytla Myslím si že to je velmi super na odreagování a vypnutí hlavy protože normálně čtu horory Tak tohle je takový odpočinek Jinak si myslím že jako nejsem úplně kategorie že to je spíše pro mladší generace kolem 12 let ale jsou to opravdu krásné knihy

slay_girl
08.01.2024 5 z 5

Příběh je velmi napínaví a čtiví:).

Knižní novinky (20. týden)

16.05.2021

Kniha Príbeh čarodejníctva v seznamech