Prima život krok za krokem přehled

Prima život krok za krokem
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354798/prima-zivot-krok-za-krokem-Asq-354798.jpg 1 2 2

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prima život krok za krokem. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

Worbitka89
10.09.2020 odpad!

Čteno v rámci čtenářské výzvy. A jen diky ni jsem docetla. Tři autorky usiluji o předložení návodu, jak dosahnout svych snu u teenagerů. Z počátku oklikou vysvetluji metodu SMART. Pak rozebiraji podnikani a financni gramotnost. Knihu určují žákům ZS a SS. Odkaz na bibli jsem nepochopila stejne jako investovani do nemovitosti pro cilovou skupinu (ja v 18ti dum na pronajem jako vetsina fakt nemela). Nabadaji k tomu posilat peníze NNO (studenti jsou radi kdyz utahnou studium). A predstavuji detem a mladistvym plan jak vydelavat 100tisic mesicne....Mozna,kdyz budou dobrovolníky,nebo s pomoci networku... a pile. Zkratka to pusobi jako nucene psaná kniha do jejich vlastniho projektu, ktera ale bezne deti na ZS s temito odbornými terminy absolutne nemohou pochopit a realizovat.... Priklady z praxe defacto 0, za to citaty slavnych a co mi zustalo v hlave, jak se autorky vzdy ptaji...je mi lito, nic, byla to ztrata času.

@knihomolka
14.03.2020 1 z 5

Nuda, nuda, nuda. Kniha špatně naformátovaná, takhle se e-booky nedělají – ano, z legálního zdroje. Obsah užitečný, ale tak divně zpracovaný, že si člověk nic moc nezapamatuje.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prima život krok za krokem v seznamech