Princezna v nesnázích přehled

Princezna v nesnázích
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488465/bmid_princezna-v-nesnazich-NcQ-488465.jpg 4 120 120

Lottie a Ellie jsou zpět a spolu s nimi nebezpečný travič, který ohrožuje celou školu! Z Lottie a Ellie se staly nejlepší kamarádky a nyní je čeká druhý rok studia v Rosewood Hall. Zvládání jejich nových rolí ale není to jediné, co mají před sebou. Ve škole se totiž dějí podivné věci. Několik studentů bylo otráveno a vypadá to, že ohroženi jsou všichni. Dívky a jejich přátelé jsou připraveni tajnou organizaci leviatánů, která za vším patrně stojí, zastavit. Nebezpečí je ale mnohem blíž, než všichni čekali.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Princess in Practice , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Princezna v nesnázích. Přihlašte se a napište ho.

Žemle
08.09.2023 5 z 5

Bylo to velmi tajemné a taky zajímavé. Moc se mi líbila

SpeeDeeX
29.01.2023 5 z 5

Super pokračování, určitě lepší než první díl. Jsem ráda, že se do děje více zapojili i Binah, Anastacia a ostatní. A Lottie mi už dokonce nelezla tak na nervy, jako v jedničce. Těším se na další díl.

stelka_knihomol
26.01.2023 4 z 5

Bavilo mě to víc než první díl, vlastně jsem se díky tomuhle dílů znovu nadchla pro tuhle sérii. Je to pro mě docela odpočinkové čtení, jen mě rozčilovali ty divné vztah mezi lidma (třeba mezi Lottie a Ellie), protože jsem pořád nějak nechápala, co tím chce autorka naznačit.
Jinak ale vážně dobrá knížka a řekla bych, že i docela originální příběh.

Knižní novinky (11. týden)

10.03.2019

Kniha Princezna v nesnázích v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech3x