Případ Aleny Struskové přehled

Případ Aleny Struskové
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466266/mid_pripad-aleny-struskove-7Bk-466266.jpg 4 11 11

Alena Strusková se narodila bezprostředně po skončení druhé světové války, její matka byla až do osvobození vězněna v terezínském ghettu a nikdy dceři neřekla, kdo je jejím otcem. Po matčině smrti začne Alena horečnatě pátrat po otcově identitě, určité indicie směřují do Německa. Jednoho dne však beze stopy zmizí. Okolnosti náhlého zmizení nenápadné ženy jsou při bližším pohledu čím dál podezřelejší a lidé z jejího nejbližšího okolí se začínají obávat nejhoršího. Židovská obec si proto najímá soukromého detektiva, který se již několikrát osvědčil při vyšetřování vražd, aby ženu vypátral...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Případ Aleny Struskové. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (4)

lucie3944
07.08.2021 5 z 5

Moje první kniha od tohoto autora a jsem nadšená. Danou záměnu jsem sice odhadla mnohem dřív než vyšetřovatelé, ale to mi nevadilo. Zajímavé pro mě bylo povídání o Terezíně, denacifikaci a dalších věcech. Jdu shánět další knihy!

bazyk21
21.07.2021 5 z 5

napínavé až do konce, oblíbený autor

Pepina19
11.07.2021 3 z 5

Pěkné letní čtení.

Knižní novinky (8. týden)

21.02.2021

Kniha Případ Aleny Struskové v seznamech