Jak to bylo doopravdy s Pinokiovým nosem přehled

Jak to bylo doopravdy s Pinokiovým nosem
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/315037/mid_jak-to-bylo-doopravdy-s-pinokiovym--egg-315037.jpg 3 39 39

Tento román je ošklivá pohádka pro dospělé děti, která by se nikdy neodehrála, nebýt posledního ruského cara Mikuláše II., britského premiéra sira Winstona Churchilla, ruského prezidenta Vladimíra Putina a kriminálního komisaře Everta Bäckströma ze Stockholmu. Každý žil ve svém světě, nikdy se nesetkali (nejstarší z nich byl zavražděn o čtyřicet let dříve, než se narodil nejmladší z nich, a jejich životy dohromady pokrývají více než sto let). Příběh je vyústěním událostí, které uvedli do pohybu právě tito čtyři muži...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

Den sanna historien om Pinocchios näsa, 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak to bylo doopravdy s Pinokiovým nosem. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (14)

Onoff
03.12.2021 4 z 5

Zdaleka ne tak dobré jako Umírající detektiv, ale zato poměrně dost vtipné. Série o Bäckströmovi je totiž oproti sérii o Johannsonovi a Jarnebringovi, která je s ní personálně provázaná, o poznání odlehčenější. Autor o sobě tvrdí, že jako těžký piják pravidelně a plánovitě střídá půlroční heavy drinking a půlroční naprostou abstinenci. Pokud tomu tak opravdu je, tak sérii o Bäckströmovi píše nepochybně v té heavy fázi. Ale proč ne? Až na první GeGurrovu historickou exkurzi o postavičce Pinokia, která byla skutečně příliš zdlouhavá, jsem se bavil velmi slušně.

PPardinio
26.04.2021 3 z 5

Zbytečně zdlouhavé a místy nastavované krimi. Je štěstí, že se děj občas stočil i jinam než k rozpravám hlavního vyšetřovatele nad jeho super klobásou, k hektolitrům vypitého alkoholu, večerním drinkům v županu a tunám jídla. Evert Bäckström si mě svým vtipem a svérázným hodnocením veškerého dění vůbec nezískal. Doslova jsem k této postavě cítil odpor. Kdyby nebylo několika zajímavých pasáží ve druhé polovině knížky, bylo by mé hodnocení určitě nižší. Za mě velmi slabé 3*

Jituš54
04.12.2020 odpad!

Uboze napsané, ještě hůře přeložené, redakce nedetekovatelná. Prostě standard nakladatelství MoBa.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak to bylo doopravdy s Pinokiovým nosem v seznamech