Zátiší přehled

Zátiší
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216593/mid_zatisi-216593.jpg 4 899 899

Vražda a útulný kanadský venkov, kde se lidé doma ani nezamykají, to nejde příliš dohromady. Tím spíš, že se obětí stala vážená stará dáma a k násilné smrti došlo v lese, navíc překvapivým způsobem. Armand Gamache, vrchní inspektor quebecké Sureté, který je k případu přivolán, však moc dobře ví,...

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Still Life, 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zátiší. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (289)

ČtemePodDekou
19.09.2024 5 z 5

Taková příjemná, staromilská detektivka to byla, něco jako seriálové Vraždy v Midsommeru. Sympatický vyšetřovatel, několik podezřelých, scenérie uzavřené komunity, žádné potoky krve. Ideální čtení na deštivý víkend. Další díly budou ideální pro dlouhé podzimní večery.

Katy_vKnihách
11.09.2024 3 z 5

Bylo to propracované, bylo to do detailu vymyšlené, navozená úžasná podzimní scenérie, ale bylo toho moc. Přesněji řečeno těch zbytečných detailů, které prodlužovali děj, aniž by museli. Tím pádem se mi celý děj tak neskutečně táhnul, a tím mi celá kniha nepřišla tak dobrá, jak mohla být. Dlouhé kapitoly tomu taky moc neprospěli. Tedy, pokud máte rádi hodně detailní knihy (jinými slovy, spoustu omáčky kolem hlavního děje), přijdete si na své. Protože to rozhodně je ideální čtivo na podzim, a zápletka knihy je dobře promyšlená. Ale, mě to prostě zkazilo dojem, a spíš jsem si oddechla, že se tím nemusím prokousávat. Mě jeden díl bohatě stačil.

elexmil
10.09.2024 3 z 5

Poklidný příběh, snad až příliš se vlekoucí, zamotané vztahy celé řady obyvatelů malé vesnice. Bavilo mne +-, nicméně zkusím další příběh ze série.

Knižní novinky (23.4. - 6.5.)

23.04.2018

Ocenění knihy (3)

2007 - Barry Award (Best First Novel)
2007 - Anthony Award (Best First Novel)
2006 - CWA Dagger Awards (John Creasey Dagger for Best First Book)

Kniha Zátiší v seznamech

v Právě čtených12x