Ztracené dcery přehled

Ztracené dcery
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401522/bmid_ztracene-dcery-Jil-401522.jpg 4 138 138

Případy z Lincolnshire série

Druhá kniha napínavé kriminální série z anglického Lincolnshire ve stylu Případů Kim Stoneové. Na večírek odejdou dvě dívky – jedna se najde zdrogovaná a polomrtvá, druhou prý kdosi z párty odvlekl. Mezitím je na opuštěné pláži nalezeno tělo další dívky. Nesouvisí to vše se zmizením holčičky před téměř deseti lety, případem, který nebyl nikdy objasněn? Detektivové Rowan Jackman a Marie Evansová během pátrání narazí nejen na nelegální klub, který řídí podezřelá skupina lidí, a chátrající bývalé sanatorium Windrush, jež se zdá plné temných tajemství, ale také na hranice svých možností…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Kalibr

Their Lost Daughters, 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ztracené dcery. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (47)

hey123
21.08.2024 3 z 5

zajímavý, poutavý příběh. Jen mi celkem dělalo problém plno postav, jelikož jsem knížku nečetla ,,na jeden zátah". Žádná u postav mi nevadila a konec měl zapeklité rozuzlení, které jsem nečekala. Jen mi vadil nahuštěný text.

knihomolka.olga
16.07.2024 5 z 5

Moc dobrá detektivka. Stejná, jako knihy Angely Marsons nebo Roberta Bryndzy. Doporučuji a těším se na další díl.

Evkae36
25.05.2024 5 z 5

Dobře sestavený příběh. Děj měl spád, pořád se něco dělo, ve vyšetřování docházelo k častým posunům. Hodně postav, hodně obětí, všeho bylo dost, ale všechno bylo dobře propojené a postupně do sebe zapadalo.

Knižní novinky (7. týden)

10.02.2019

Kniha Ztracené dcery v seznamech