Přirozená mystika přehled

Přirozená mystika
https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64831/prirozena-mystika-64831.jpg 4 2 2

Cesty spirituální zkušenosti „Všude, kde narážíme na mystické zkušenosti, se ukazuje, že mají něco společného. Mystická zkušenost vede ke splynutí s mocí, která nás přesahuje, ke splynutí, které zdaleka přesahuje osobní snažení a osobní konání. V mystické zkušenosti pociťujeme, jako by nás k sobě přitahovalo něco, co přichází zvenčí. Tato zkušenost je spojena s hlubokým štěstím.“ Přirozená mystika je knihou, která pojednává o duchovní mysli člověka. Nový typ konstelací Berta Hellingera se zabývá pohybem ducha a duše. Sám autor je velmi kontroverzní terapeut a tato jeho kniha sděluje jeho nejniternější myšlenky. Díky této knize můžeme pochopit, jak naše myšlenky fungují, kam směřují. Můžeme také nahlédnout na to, co je skryté a tak se hluboce zamyslet nad tím, co je v každém ohledu spojeno s našimi životy. Autor knihy nás seznámí s tématy jako je láska, očista, změny i každodennost. Kniha tak přesahuje hranice autorova oboru a provází nás hloubkami mystikova vnitřního života. Cenné zkušenosti z konstelací a pohybu duchovní mysli jsou zde koncentrovány na několika desítkách stránek.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Equilibrium

Natürliche Mystik

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Přirozená mystika. Přihlašte se a napište ho.

Jelitovna
09.04.2014

Tak dlouho jsem nad louskáním téhle knihy usínala, až jsem to nakonec po první třetině definitivně vzdala. Což tedy není hodnocení knihy, ale mých čtenářských schopností.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Přirozená mystika v seznamech