Proč si muži berou potvory a hodné holky zůstanou na ocet přehled

Proč si muži berou potvory a hodné holky zůstanou na ocet
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181070/proc-si-muzi-berou-potvory-a-hodne-holky-zustanou-na-ocet-181070.jpg 4 93 93

Jak se chovat, aby muži vašeho srdce začalo vrtat hlavou, proč neprahnete po manželství jako každá jiná žena? Jak zařídit, aby pochopil, že vy pro něj jste ta nejlepší žena na světě, bez níž nemůže žít dál. Pokračování bestselleru Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč.

Literatura světová Pro ženy Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Motto

Why Men Marry Bitches , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Proč si muži berou potvory a hodné holky zůstanou na ocet. Přihlašte se a napište ho.

mirka0586
26.04.2022 5 z 5

Líbila se mi...

HelenBarbora
06.08.2021 4 z 5

Zajímavá kniha, rozhodně stojí za přečtení

veronika4001
03.12.2020 1 z 5

Knihu jsem celou nepřečetla. Není to tím, že by mě nebavila, ale tím, že jsem četla její předchozí díl Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč, který jsem vyhodnotila jako postačující. Pokračující kniha Proč si muži berou potvory a hodné holky zůstanou na ocet hodně z té první přejímá (a to doslova!) a já se cítila tak trochu ošizená. Kromě toho už jsem neměla potřebu se potvorami nadále zabývat, protože vše už bylo řečeno v díle prvním.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Proč si muži berou potvory a hodné holky zůstanou na ocet v seznamech

v Právě čtených1x