Prostorové a vícerozměrné statistické analýzy epidemiologických dat přehled

nehodnoceno
Prostorové a vícerozměrné statistické analýzy epidemiologických dat
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453114/bmid_prostorove-a-vicerozmerne-statistic-PpJ-453114.jpg 0 0 0

Monografie se zabývá tématem hodnocení zdravotnických dat s využitím metod geografie a geoinformatiky. Na případové studii, zabývající se rozšířením kampylobakteriózy - bakteriální střevní infekce v České republice v letech 2008-2012, jsou v ucelené podobě prezentovány základní i pokročilé metody prostorové epidemiologie, doplněné o názorné mapy a geovizualizace. Publikace vychází z autorovy disertační práce, obhájené v roce 2015 na Katedře geoinformatiky Univerzity Palackého v Olomouci. Kromě seznámení se s povahou rozšíření onemocnění poskytuje publikace ucelený materiál, který může pomoci dalším podobným studiím v orientaci v oblasti prostorové epidemiologie a jejích metod. Zájemce provede hlavními postupy, se kterými se ve studiu prostorové distribuce zdravotnických dat může setkat.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prostorové a vícerozměrné statistické analýzy epidemiologických dat. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prostorové a vícerozměrné statistické analýzy epidemiologických dat v seznamech

statistika mapy kartografie epidemiologie geografické informační systémy geoinformatika

Autorovy knížky

2015  0%Prostorové a vícerozměrné statistické analýzy epidemiologických dat