Prudký vzlet přehled

Prudký vzlet
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473470/bmid_prudky-vzlet-2MX-473470.jpeg 4 276 276

Hailee a Chase série

< 2. díl

UPŘÍMNÝ A CITLIVÝ PŘÍBĚH HAILEE A CHASEHO POKRAČUJE | V předešlé knize této řady Hailee, ta klidnější z dvojčat, která se doposud schovávala před světem ve svém pokoji mezi knížkami, vyrazila na dobrodružnou cestu napříč Amerikou. Postavila se mnohým výzvám, splnila si tajné sny a zamilovala se do šarmantního mladíka jménem Chase. Pokračování příběhu ale odhalí, že Hailee měla tajemství, o kterém on neměl ani tušení. Že láska ani naděje nebyly součástí jejího plánu. Už od prvního okamžiku věděla, že o něj přijde, protože na konci léta se její temný osud naplní. Přesto si Chase s každým úsměvem, dotykem a společným zážitkem získává její srdce a stojí při ní i poté, když je její tajemství odhaleno a Hailee se musí poprat se životem. Mají ale šanci? Nebo si musí přiznat, že ani láska někdy nestačí?... celý text

Literatura světová Romány Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Red

Flying High, 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prudký vzlet. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (56)

Ála1968
09.09.2024 4 z 5

Já myslím, že to bylo popsáno přesně tak,jak deprese a člověk, který si jimi prochází.No,něco o tom vím a je to přesně i ta situace.Za mě to autorka vystihla úplně perfektně, smekám

MagdalénaHa
01.09.2024 2 z 5

První díl byl fajn, tento byl depresivní, táhlý, pomalý. Zjevně určený pro lidi trpící depresemi a sebevražednými sklony (bez ironie). Nejsem cílová skupina

deedulka
25.07.2024 4 z 5

Nakonec celkem pěkný druhý díl a uspokojivé zakončení série. Fairwood je tak idylické městečko s obětavými přátelskými obyvateli, že by mne lákalo se tam přestěhovat. :) Stejně jako předchozí, tak i tento díl měl nešvar v opakujících se myšlenkových pochodech a dialozích. Místy mne to už pěkně nudilo, hlavně prostřední část knihy. Kniha pojednává o těžkém bolavém tématu ztráty, které jsme již většina z nás v některé z podob zažili. Několikrát jsem musela během čtení zadržovat slzy. Chyběla mi tam ale větší lehkost a podnikání nějakých zajímavých akcí s Chasem, těch bylo jako šafránu. Bylo to hlavně o uzdravování duše a hledání místa v životě. I přes pár nedostatků jsem se ale od knihy nemohla často odtrhnout a potřebovala jsem vědět, jestli bude zase jednou šťastný konec nebo mi zbydou zase oči pro pláč.

Knižní novinky (15. týden)

11.04.2021

Nemůžu uvěřit, že jsem se stala touhle dívkou. Dívkou, kterou musí ostatní hlídat, aby si nic neudělala. Vždyť jsem nikdy neměla nutkání si ublížit, způsobit si bolest. Chtěla jsem před bolestí jen utéct, už jsem ji prostě nechtěla snášet.

Že už by se svého snu vzdal? Vzpomene si na něj ještě někdy?

Protože je to tak zatraceně důvěrné. Protože je to Hailee.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Prudký vzlet v seznamech

v Právě čtených7x