Psí sľub přehled

Psí sľub
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473939/bmid_psi-slub-ibw-473939.jpg 4 120 120

Bailey si je istý: všetci psi, ktorí ponúkajú bezpodmienečnú oddanosť a lásku tak ako on, sa dostanú do neba. Kým však bude môcť nadobro odpočívať v pokoji, je tu ešte jedna rodina, ktorá naliehavo potrebuje jeho pomoc, pretože sa už-už ide rozpadnúť. Bailey veľmi dobre vie, že keď sa rozhodne pomáhať a slúžiť jej, príde o spomienky na predošlé životy a ostatné rodiny, s ktorými prežil istý čas a nadovšetko ich miloval. Niekedy však obetovanie sa kvôli pomoci druhým je pre psa najvyššou odmenou. Psí sľub je hlboko precítený a nádherne vyrozprávaný príbeh. Nadväzuje na osudy Baileyho, nezvyčajného psa, ktorého životná púť sa začala v Psej duši a pokračovala v Psej ceste. Tentoraz sa k nemu pridruží aj Lacey, ďalší mimoriadny pes, ktorý Baileymu pomáha plniť sľub v priebehu niekoľkých životov.... celý text

Literatura světová Romány Příroda, zvířata
Vydáno: , Ikar (SK)

A Dog's Promise, 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Psí sľub. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (42)

Allys
25.07.2024 4 z 5

Všechny pejsky mám moc ráda a z téhle série mi přišli super díly 1a 2. Dále mám pocit, že se to všechno už jen opakuje, točí a různě kombinuje. Delší dobu jsem měla problém se začíst. Postavy i dej neměli takovou hloubku, jako bylo u autora na začátku zvykem. Akorát vztah Bailyho s klukem na vozíku byl propracovanější. V tomhle díle jsem měla pocit, že je pejsek více v pozadí a souhlasím s názory níže, že ne všechno mělo logiku. Kniha se i tak čte velice dobře a plynule a závěr byl krásny a dojemný. Taková hezká oddychovka, pro mě tímhle dílem série asi končí. 70-75%

aljoska83
18.02.2024 2 z 5

Kniha mě nebavila. Už to bylo strašně překombinované.

Ivanule
22.02.2023 5 z 5

Naprosto ale naprosto nádherná kniha o příběhu pejska a jeho poslání v životě, a musím říct, že ten konec mě naprosto odrovnal, a zase mě tato kniha donutila brečet nad příběhem:) A jdeme se s kluky vrhnout na Psí domov:)

Knižní novinky (25. týden)

20.06.2021

10. ročník KNIHOMÁNIE startuje ve středu!

19.10.2020

Knižní novinky (42. týden)

11.10.2020

Kniha Psí sľub v seznamech