Psychologie pomáhá každodennímu životu přehled

Psychologie pomáhá každodennímu životu
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48870/psychologie-pomaha-k.jpg 5 3 3

Kniha psycholožky Miluše Soudkové, působící dlouhá léta v USA, je zkomponována převážně z článků publikovaných v americkém odborném tisku. Autorka se v nich zamýšlí nad rozmanitými aspekty běžného lidského života, zabývá se problémy, jež mnohé z nás potkávají, např. depresemi a uspokojováním citových problémů jídlem, a radí, jak lze těmto stavům svépomocí předcházet. Pojednává i témata meditace, aktivní mysli a také vlivu modlitby na léčbu. Zajímavá je část věnovaná tzv. okinawskému programu, tedy studii hledající odpověď na tajemství dlouhověkosti obyvatel okinawského souostroví. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Psychologie pomáhá každodennímu životu. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

xxxmoncicak
27.08.2024 5 z 5

Skvělá četba. Je tam kde co. Jak že se v daných věcech dokáže člověk vnímat tak i něco z toho si vzít,poznat,naučit.

tester
03.05.2016 5 z 5

Stav bytí bez systému hodnot je psychopatogenní. V knize si možná každý najde něco co ho z vlastního života zajímá a čemu dobře nerozumí. Je to dost inspirativní a poučné čtení. Není to kniha typu - jak vydělat milion za minutu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Psychologie pomáhá každodennímu životu v seznamech

v Právě čtených1x