Ptáci v lesích a horských oblastech přehled

Ptáci v lesích a horských oblastech
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135211/ptaci-v-lesich-a-horskych-oblastech-135211.jpg 5 3 3

Populárně vědecká knížka zachycuje slovem i v názorných barevných kresbách typické představitele ptáků žijících v lesích a horských oblastech Evropy. Popisuje rozšíření jednotlivých druhů, jejich životní prostředí, stavbu hnízd a uvádí i některé zajímavosti o tazích ptáků, o hnízdním parazitismu, o sokolnictví, o ochraně ptáků apod.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ptáci v lesích a horských oblastech. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

PREBURDA
01.07.2024 5 z 5

Po knize Ptáci v zahradě a na poli, jsem po letech v antikvariátu nalezla i toto druhé krásné zpracovaní. A opět velice krásné propracování této knihy. Velmi přehledné, podrobně popsané naprosto vše. Obrázek ptáčka je naprosto přesný. Jsem ráda, že tuto knihu mám a mohu v ní listovat a upřesnit si, kterého ptáčka jsem pozorovala. Ještě budu hledat, abych získala třetí knihu z této série.

boxas
02.02.2022 5 z 5

V knize je přehledně, popisně a podrobně popsáno všechno, co kolem člověka někde v lese proletí. Každý pták je zobrazen ve svém přirozeném prostředí, pokud je rozdíl mezi samičkou a samečkem, jsou tam obrázky obou. A navíc u každého ptáka je jeho vajíčko, takže když v lese narazíte na skořápku, můžete si v knize ověřit, který ptáček to byl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ptáci v lesích a horských oblastech v seznamech

ptáci, ptactvo

Autoři knihy