Půlnoční liják přehled

Půlnoční liják
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174881/pulnocni-lijak-174881.jpg 5 4 4

Kriminální případ vraždy. Její motiv je pátracím úřadům dlouho záhadou, ale nakonec se rychle vysvětlí, jakmile bezpečnostní orgány zachytí nit protistátní činnosti a nezvratně usvědčí domněle neodhalitelného špióna.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Půlnoční liják. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

soukroma
17.03.2014 4 z 5

U těhle starších domácích detektivek je hodnocení velmi těžké. Aktuálně se probírám jejich pěkným štosem a hledám...zajímavé téma, nebo aspoň nějaký originální prvek. Všechny bez rozdílu jsou totiž poplatné době (a tím samozřejmě v našich končinách zrovna nemyslím úplnou absenci elektronických médií, ba i kloudných telefonů): nějaká diverze se v nich musí objevit, stejně jako bodří příslušníci trousící rádoby vtipné poznámky ke kolegům a hýřící laskavostí k podezřelým. Pokud si toto čtenář odfiltruje a něco zbyde, pak snad stojí za to se do nich ještě mrknout, než zmizí nenávratně do stoupy (navíc jsou rozumně dlouhé, neb současná grafomanie nutící autory sdělit ale opravdu úplně vše, co je napadne, i kdyby na to padaly celé pralesy a čtenářům umdlévaly ruce a oči, se tehdy ještě jaksi neujala). A zrovna v téhle je jedna originalita, na které celý zločin stojí...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Půlnoční liják v seznamech

špionáž špionážní zápletka