Hroby se otevřely přehled

Hroby se otevřely
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388581/bmid_hroby-se-otevrely-Zwu-388581.jpg 4 31 31

Quirke série

< 7. díl

Svérázný a životem těžce zkoušený dublinský patolog Quirke se dostává do zvlášť obtížné životní fáze. Sám má podezření, že s ním není něco v pořádku: zažívá halucinace, ztrácí vědomí a obává se nádoru na mozku. Lékařský verdikt je naštěstí milosrdnější. Quirke trpí následky starého úrazu hlavy, který utrpěl při jednom ze svých pátrání, a potřebuje si jen pořádně odpočinout. Jenže on se do důchodu rozhodně nechystá! Ostatně jako by si ho stále sami nacházeli další mrtví. Když v Dublinu po havárii vzplane auto a v něm uhoří řidič, podle policie se jedná buď o nehodu, anebo sebevraždu. Jenže důkazy z pitvy svědčí o něčem jiném...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

Even the Dead , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hroby se otevřely. Přihlašte se a napište ho.

Ignis
04.07.2022 3 z 5

(SPOILER) No, jak to říct... Je tam všechno, co mě v detektivkách nemám ráda - spiknutí, víc řešení vzájemných vztahů než pátrání, předvídatelný konec...
Ale musím uznat, že i přes výše uvedené mě to nenudilo a dokonu ve mě zůstala maličká zvědavost na předchozí díly.
No a líbí se mi název.

Christie2020
25.06.2022 2 z 5

Asi bych dala 3,5*. Zločin, zápletka ani rozuzlení mě příliš nezaujaly. A hlavní postavy taky moc ne. Další autorovu knihu si už nejspíš nepřečtu.

maryska09
07.06.2022 3 z 5

Knihu jsem si vybrala v rámci ČV a zřejmě je chybou, že jsem nezkusila první díl série. Měla jsem problémy orientovat se v postavách i v náznacích minulého děje, kniha má poutavou zápletku, ale často byla zdlouhavá a předvídatelná. Celkově mě nezaujala natolik, abych zkusila jiné knihy autora.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hroby se otevřely v seznamech