Široké okno přehled

Široké okno
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334869/bmid_siroke-okno-VjM-334869.jpg 4 299 299

Ve třetí knize kultovní série cestují sourozenci Baudelairovi k Slzavému jezeru, kde se ubytují u své nové opatrovnice, tety Josephine. I tentokrát jsou však jejich příhody tragické a skličující a ve strašlivých událostech, které se odehrají u tety Josephine, se objeví hurikán Herman, hladové pijavice, studená okurková polévka, odporný zločinec a hrozivá panenka Drahuška.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Alicanto (Egmont ČR)

A Series of Unfortunate Events, Book the Third: The Wide Window, 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Široké okno. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (25)

olívoil
28.12.2023 5 z 5

Další díl Řady nešťastných příhod, ke které mě dovedli mí synové, takže mi ji doporučili...........těším se na další díly.......přečteno v rámci Dětské výzvy 2023

marketa3815
02.06.2023 5 z 5

Nemůžu hodnotit, protože nejsem dítě. Četla jsem anglicky, doporučuji od úrovně intermediate, zaručeně si rozšíříte slovní zásobu, nová slova jsou vám vysvětlena jako malým dětem. Stále stejné schéma příběhů je pro mě jako dospělou neskutečně ubíjející, nudné a rozčilující. Česky ani za nic. A další díly už ani anglicky.

mia.com
15.01.2023 4 z 5

Jako dítě jsem tuhle sérii měla moc ráda, byla taková jiná, než ostatní knížky pro děcka. líbilo se mi, že se všechny vědecké vynálezy tváří, že by to fakt mohlo fungovat. Nicméně musím doporučit také film a seriál, obojí se mega povedlo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Široké okno v seznamech

v Právě čtených1x