Rain Man přehled

Rain Man
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112095/bmid_rain-man-sRy-112095.jpg 4 66 66

Podle scénáře Ronalda Basse a Barry Morrowa a povídky B. Morrowa napsala Leonore Fleischerová. Příběh o neobyčejné cestě dvou bratrů napříč Amerikou.

Literatura světová Romány
Vydáno: , Egem

Rain Man , 1989

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rain Man. Přihlašte se a napište ho.

n.ezn.amy
29.05.2023 4 z 5

Když Charlie po smrti otce zjistí, že má bratra, rozhodne se ho ze ziskuchtivých důvodů unést z ústavu pro choromyslné. Avšak při společné cestě Amerikou se mění charakter Charlieho a přehodnocuje vztah ke svému mentálně zaostalému bratrovi. Osobně moc nemusím knihy, které jsou napsány podle filmu, ale tenhle film mám strašně rád, takže této knize jsem neodolal.

Anavi8912
04.07.2022 4 z 5

Dojemný příběh dvou bratrů, kteří si k sobě, i přes nepřízeň osudu, pokouší najít cestu. Kniha je přepisem úspěšného filmu, bez kterého by některé kapitoly tolik nevyzněly. Úplně jsem viděla vynikajícího Dustina Hoffmanna v roli autistického Raymonda a Toma Cruise v roli mladšího bratra Charlieho.

Kontryhelka
17.01.2022 5 z 5

Neobyčejný příběh dvou navzájem si odcizených bratrů, jejich dlouhá cesta najít si jeden k druhému náklonost a vžít se do pocitů každého z nich. Přes dlouhé peripetie, velké množství nedorozumění a citového a nervového vypětí, ale i jejich vzájemnému a místy i radostnému dobrodružství k sobě bratři najdou cestu. Moc hezké, dojemné, nostalgické. Příběh chytne za srdce a dlouho nepustí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rain Man v seznamech

autismus zfilmováno bratři