Reborn přehled

Reborn
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451228/bmid_reborn-w1a-451228.jpg 4 153 153

Remade série

Mysleli si, že je to mrtvé. Mýlili se. Před dvěma lety udeřil v Londýně virus, který zabil tisíce lidí a přeživší zahnal do úkrytů. Leonovi se podařilo přežít a přečkat dvě kruté zimy. Teď ho drží naživu křehká naděje, že mrazivý sníh a led anglického podnebí virus nadobro vymýtily. K Leonovi se donesla zpráva o blížící se záchranné lodi. Nic však není takové, jak se zdá. Virus nezahálel…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Reborn. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (46)

Saturnia
16.09.2024 4 z 5

(SPOILER) Jsem ráda, že jsem se do druhého dílu pustila, protože byl rozhodně lepší!
Přijde mi, že se tam toho celkově dělo více, bylo to akčnější a napínavější.
Moc se mi líbily retrospektivní pohledy otce. Čekala jsem, že na konci konečně dojde k jejich setkání, ale autor nás nechal napnuté na třetí díl :)

nycol
09.02.2024 5 z 5

I druhý díl je hodně dobrý.

KapitánSmrt
30.01.2024 4 z 5

Musím uznat, že druhý díl mě bavil více, než ten první. Dílem je to tím, že jsem již věděl co očekávat. Tedy postapo oddechovku bez nějakých výraznějších ambicí. Prostě takové spotřební zboží na dlouhé zimní večery, myšleno v dobrém slova smyslu. Ne vždy má člověk náladu na vysokou literaturu že ano. Proto musím konstatovat, že co jsem očekával, to jsem i dostal. Děj má spád, nápady a zvraty. Zda vše dává dokonalý smysl, o tom bych polemizoval. Jisté je, že poslední díl si nenechám ujít.

Knižní novinky (28. týden)

05.07.2020

Umřít, protože člověk nic neudělá, se zdálo horší, než umřít kvůli tomu, že něco udělá.

Tak šílené to tam venku je, když je kulka do hlavy tou „lepší“ možností.

Stačily dva roky a příroda si od lidstva všechno převzala zpátky.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Reborn v seznamech

v Právě čtených6x