Reid přehled

Reid
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468575/bmid_reid-fob-468575.jpeg 4 496 496

Vested Interest série

Muže z BAM už znáte. Pojďte poznat rebela. Kdo je Reid Matthews? Dítě opuštěné a nemilované. Napospas osudu ponechaný a opovrhovaný teenager, který své vynikající technologické znalosti používal ke špatným účelům. Během dospívání se nad jeho budoucností vznášel stín záznamu z vězení a jeho život se stal nekonečnou smyčkou samoty. Dokud nedostal druhou šanci a nezačal mu nový život. Dokud se na obzoru neobjevila kariéra, o níž se mu mohlo jenom zdát, a dokud nebyl obklopen lidmi, kteří mu dokázali, že rodina a domov nejsou jen slova. Dokud mu jedna dívka neukázala ten nejlepší a nejsložitější kód, jaký kdy mohl napsat. Lásku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Reid, 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Reid. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (84)

ladyKristyn
24.08.2024 5 z 5

Další chlapík ze série a bylo to úžasné. Baví mě to a hned půjdu na další díl.

Pája699
12.06.2024 5 z 5

Tohle byla prostě DOKONALOST :-)

Reid, já toho chlapa prostě miluju. Nádherný příběh, který se četl jedna báseň……Módní GURU a Becca, tyhle dvě postavy do sebe od začátku zapadaly jak puzzle. Já si jejich příběh užila na max. Jen je škoda, že to neskutečně rychle uteklo a já mám dočteno. Chci víííc :-)

Opět skvělá provázanost s hrdiny z předchozích dílů. Takovou rodinu, co si kluci vytvořili z BAM, můžeme jen závidět! Stát při sobě stůj co stůj, nádhera.

monika0181
15.05.2024 5 z 5

Reid byl pro mě takové zlatíčko, moje srdcovka.
Jeho postavu jsem si hýčkala.
Skvělá je provázanost i na předchozí díly. Oceňuji, když v sérii předchozí postavy nezapadnou. Tady jsou dokonce dál rozvinuty, což je super.
Vůbec mi nevadí, že je to pohádka pro dospělé. Čte se to s takovou lehkostí a přitažlivostí, že každý díl zhltnu, dříve než si všimnu, že jsem se začetla, je konec.
Autorka má neskutečně čtivý styl.

10 nejprodávanějších eknih (březen)

20.04.2021

Knižní novinky (11. týden)

14.03.2021

Součástí toho, že někoho miluješ, je dovolit mu, aby tě viděl. Ale celého.

Zítřek není zaručený. Všechno co máme, je teď. Pamatuj si to.

Kniha Reid v seznamech

v Právě čtených5x