Říkejte mi Greta přehled

Říkejte mi Greta
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431536/bmid_rikejte-mi-greta-bc9-431536.jpg 3 32 32

"Svět můžeš zachránit i ty!" Greta Thunberg dokázala zaujmout statisíce svých vrstevníků a strhnout je k boji za ekologii, který se pod hashtagem #fridaysforfuture stal celosvětovým fenoménem. Přidej se k misi za záchranu planety! Dozvíš se, jak mohou vypadat dopady klimatické změny a co můžeš udělat, abys ulehčil životnímu prostředí. Nemáme sice žádnou planetu B, ale stále je čas, abychom se postarali o planetu A – přispět k tomu může úplně každý.... celý text

Literatura naučná Pro děti a mládež Ekologie, živ. prostředí
Vydáno: , CPress

Il mio nome è Greta , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Říkejte mi Greta. Přihlašte se a napište ho.

DYRKA98
08.08.2023 4 z 5

Kniha je zajímavá

NGC6715
15.06.2021 4 z 5

Kniha primárně cílí na děti. Nečekejte nic, co by člověk, kterému záleží na ekologii a už se o ni nějakou dobu zajímá, nevěděl. Je to spíše kniha, kterou dají rodiče dětem, aby je s ekologií seznámili. Je to ale napsáno celkem pěkně.

Gabi13
05.01.2021 3 z 5

Dobrá myšlenka, jen mi začátek knihy přišel moc propagandistický a druhá půlka už jen zase informační. Ale asi to byl záměr knihy. Moje dcera (12) ji nutně potřebovala koupit a číst a ona byla spokojená a zanechala v ní spoustu poznatků.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Říkejte mi Greta v seznamech

v Právě čtených1x