Rituál pro evokaci velkého ducha Taftartarata, aby se viditelně zjevil přehled

nehodnoceno
Rituál pro evokaci velkého ducha Taftartarata, aby se viditelně zjevil
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140067/ritual-pro-evokaci-v-140067.jpg 0 0 0

Taftartarat náleží do ranku merkurických inteligencí a řadí se, jak je z Bennettova rituálu patrné, k obtížněji evokovatelným entitám. Do Taftartaratovy kompetence spadají záležitosti merkurického charakteru, tedy vše, co se týká inteligence, komunikace, výmluvnosti, obchodování apod. Bennettův postup, zpracovaný s nevšední invencí na základě magicko-kabalistických kritérií, je brilantní ukázkou klasického evokačního rituálu. Jistě zaujme nejenom milovníky kuriozit, ale ocení jej hlavně vážní zájemci o toto téměř zapomenuté umění, kterým ceremoniální magie dnes beze sporu je.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Půdorys

Ritual for the Evocation unto Visible Appearance ofthe Great Spirit Taphthartharath, 1910

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rituál pro evokaci velkého ducha Taftartarata, aby se viditelně zjevil. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rituál pro evokaci velkého ducha Taftartarata, aby se viditelně zjevil v seznamech

v dalších seznamech1x

Autorovy knížky