Rok v lese přehled

Rok v lese
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439898/bmid_rok-v-lese-qZP-439898.jpg 2 1 1

Rok plný aktivit, tvoření a prozkoumávání okolí. Jaro, léto, podzim, zima rok uteče jako voda, a tak je potřeba si každou chvíli pořádně užít. A proč ne v přírodě? Ať se jedná o stavbu ptačího hnízda, pletení věnců z darů lesa nebo vytváření přírodního barviva… v přírodě se dají podniknout taková dobrodružství, jakými nepohrdne lecjaký zálesák. Kniha je vhodně rozdělena do kapitol podle ročních období, takže práce s ní je velice jednoduchá a intuitivní. Půvabné ilustrace a barevné fotografie s poutavým textem rozhodně zaujmout každého nadšence do přírody.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rok v lese. Přihlašte se a napište ho.

TerJac
24.09.2020 2 z 5

Za mne zklamání. Ještě že jsem ji měla půjčenou, a nekupovala ji. Ano, pokud někdo skutečně nikdy nebyl venku a nevnímal, co v kterém ročním období roste, může mu být kniha nápomocna. Ale pro ostatní, kteří do přírody chodí normálně si myslím, že " Ameriku" neobjeví. Nabízené informace či aktivity mne nepřekvapily a tudíž neoslovily. Navíc si myslím, že se i opakují (viz. zvířecí stopy).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rok v lese v seznamech

v dalších seznamech1x

2013  80%Bible pro batolata