Romantické cesty neznámým Sokolovskem přehled

Romantické cesty neznámým Sokolovskem
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405120/bmid_romanticke-cesty-neznamym-sokolovsk-cZu-405120.png 5 2 2

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Romantické cesty neznámým Sokolovskem. Přihlašte se a napište ho.

Pavelpi
22.10.2020 5 z 5

Při prohlížení obrázků v této knize jsem si opět prošel krajinu, kde jsem strávil dvacet let jako zaměstnanec. Prochodil jsem jí křížem krážem při cestách na opravy bagrů a dneska už to není. Na druhou stranu je tady ale hezká jezerní plocha, která ukryla všechny pozůstatky dolové činnosti a už je neuvidíme asi nikdy. Ještě, že autoři prošli krajinu, nafotili obrázky, aby zachovali pro příští generace alespoň tuhle vzpomínku. Autora znám osobně a touhle cestou mu děkuji za jeho činnost pro náš okres.

Endy17
08.03.2019 5 z 5

Dvacet let jsme v přímém přenosu pozorovali přeměnu hnědouhelného velkolomu ve velké jezero. Autoři knihy tuto změnu navíc zdokumentovali a v nejednom případě mě přesvědčili o tom, že mají ještě lepší pozorovací talent. Publikace je unikátním souborem fotografií míst, která jsou dnes už skryta hluboko pod vodní hladinou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Romantické cesty neznámým Sokolovskem v seznamech