Rozhodujúce bitky dejín přehled

Rozhodujúce bitky dejín
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314687/bmid_rozhodujuce-bitky-dejin-Yys-314687.jpg 4 41 41

Úplný prehľad ozbrojených konfrontácií, ktoré zmenili modernú históriu. 50 bitiek, ktoré ovplyvnili vývoj vojenstva i histórie. V knihe nájdete fascinujúce obrazové dokumenty, informačné mapy bojísk ako aj spomienky účastníkov bojov.

Literatura naučná Historie
Vydáno: , J. Otto - Ottovo nakladatelství

Turning the Tide of War , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rozhodujúce bitky dejín. Přihlašte se a napište ho.

heavy66
13.02.2022 5 z 5

Zajímavé čtení o důležitých bitvách od francouzské revoluce až po válku v bývalé Jugoslávii. Kdyby tak lidské konflikty mohly zůstat navždy jen na stránkách dějepisných knih, ale svět kolem nás je příliš rozdělený, plný násilí a velmocenských ambicí! Tak alespoň nezbývá než doufat, že v případném novém vydání nebude bitva o Kyjev 2022!

24.2.2022 - bohužel, doufám marně! :-(

Historikbohouš
30.01.2021 5 z 5

Další kniha opět o.k. jen my vadí jak se autor naváži do sovětského svazu nojo hold američan ale jinak spokojenost

Luccy78
27.08.2015 5 z 5

Skutečně nádherně zpracovaná kniha plná barevných i černobílých kreseb a maleb, doplněné mapkami a dobovými fotografiemi. Opravdu stojí za přečtení!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rozhodujúce bitky dejín v seznamech

v dalších seznamech1x