Rozprávková angličtina - Učíme sa po anglicky přehled

Rozprávková angličtina - Učíme sa po anglicky
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389270/bmid_rozpravkova-anglictina-ucime-sa-po--mQo-389270.JPG 4 7 7

Prostredníctvom známych obľúbených rozprávok sa deti naučia rozprávať rozprávky po anglicky. Rozprávky sú spracované vo dvoch jazykových verziách. Deti môžu v slovenčine a v angličtine pracovať s textami, ktoré sú preložené čo najvernejšie. Naučia sa aj veľa nových anglických slovíčok, tvoriť minulý čas anglických slovies, vďaka jednoduchému fonetickému zápisu správne vyslovovať mnoho anglických slov. Knižku odporúčame aj učiteľom, ale najmä deťom, ktoré túžia samostatne sa zdokonaľovať v anglickom jazyku. Rozprávky: Snehulienka, Červená Čiapočka, Popoluška, Škaredé káčatko, Pinocchio, Janko a Marienka, Šípová Ruženka, Kocúr v čižmách.... celý text

Pro děti a mládež Pohádky a bajky
Vydáno: , Matys

Klasyka Baśni - Uczymy sie angielskiego, 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rozprávková angličtina - Učíme sa po anglicky. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

medvídě
16.06.2017 3 z 5

8 zjednodušených pohádek podaných základní angličtinou, která ale není pro úplné začátečníky. Já jsem tuto knihu brala jako rychlé zopakování angličtiny před těžšími knihami, na které se chystám.

regi1
10.03.2014 3 z 5

Kniha má přenádherné obrázky,krásné pohádky,chybí mi ale uvedení výslovnosti ihned u přeloženého textu,je si třeba slovíčka dohledat po straně a to pouze některá.Proto podle mne není kniha vhodná pro úplné začátečníky,jak je uvedeno v úvodu knihy.Mám podobných knih doma více a mám právě osvědčeno,když je výslovnost nadepsaná třeba hned nad anglickou větou a nic se nemusí nikde hledat.Pokud takovou knihu hledáte,pak doporučuji česko-anglické pohádky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rozprávková angličtina - Učíme sa po anglicky v seznamech