Roztřískat osud aneb jak porozumět ženám přehled

Roztřískat osud aneb jak porozumět ženám
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/218695/bmid_roztriskat-osud-aneb-jak-porozumet--ijI-218695.jpg 4 3 3

Tato kniha je určena bez rozdílu všem lidem, a to šťastným i nešťastným ve smyslu společného soužití. Následující dílo vás od jádra předělá a nově zrekonstruuje vaši duši a myšlení. Posláním knihy je jednou provždy definitivně odbourat rozvody a nesmyslné vztahy a zároveň upevnit ty vztahy, které jsou na správné cestě. Troufám si říct, že tento rukopis se stane Biblí ve smyslu Třetího zákona úzce souvisejícího s předchozími dvěma zákony. Domníváte se, že je to příliš odvážné tvrzení? Tak čtěte!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Roztřískat osud aneb jak porozumět ženám. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Vergilius
26.03.2015 5 z 5

Stručně a jasně: kniha imponuje mým znalostem v oblasti žen. Nejvíce ji doporučuji lidem v problematických vztazích, ostatní to asi těžko zaujme. Kdo má ale problémy s partnerem, těm bezpochyby kniha může pomoct. Sličně vystihuje nejčastější problémy, jako třeba hádky, žárlivost, nevěru, peníze, děti, ale i horší životní úděly, jako třeba handicap, rakovinu nejen fyzickou, ale i duševní. Je popsána z přímých dialogů, nikoliv z psychologických vzorců. To mě zaujalo nejvíc. Čtenáři pak přijde, že se angažuje přímo v ději a kritických situacích. Může se lépe naučit a hlavně pochopit smysl harmonického vztahu - jak funguje a na jakém principu pracuje.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Roztřískat osud aneb jak porozumět ženám v seznamech